ABOUT US

EN Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

Quick Application

Document Query

Fill the form to download ATEX information brochure.

References

Blog

Lorem Ipsum Konu Hakkında Başlık En

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard...

Devamını Oku...

CONTACT INFO

SCA Licensing and Special Education Services was found in 2009 in Izmir. Our mission is, without compromising the independence and neutrality principle of licencing in accordance with our principles, to realize inspections with our expert supervisors and add value to the organisations that we serve.

Address: Mansuroğlu Mah. 284/1 Sok. No:1 İhsaniye Plaza Kat:2 D.205 Bayraklı / İzmir / Türkiye
Phone: +90 232 489 02 12
Fax: +90 232 489 02 17
E-mail: info@scaatex.com